Miło nam poinformować, że w szeregach legendarnej armii Zildjiana pojawił się nowy żołnierz.
Michał Żardecki, bo o nim mowa, jest wykładowcą w Akademii Rocka od początku jej istnienia, tj od roku 2010 oraz wszechstronnym perkusistą, który stawia na ciągły rozwój.

Obecnie współtworzy projekty muzyczne: ALE zespół grający rocka alternatywnego; PRIMETIME , Zła Obsesja, SKIBOB, czyli zespoły spod znaku R’n’R oraz metal core w wydaniu SKY COLLAPSE.

Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą na łamach Magazynu Perkusista, gdzie przeprowadzał testy produktów, czy zrelacjonował Boot Camp Thomasa Langa. W ostatnim numerze możecie przeczytać wywiad z Michałem Żardeckim przeprowadzony przez Mariusza Mocarskiego o perkusistach hybrydowych.

Zestaw Zildjian, którego używa Michał to: Avedis sweet ride 21, Avedis medium thin crash 16 i 18, Avedis New Beat hihat 14, A-Custom hihat 14, A-Custom china 20, A-Custom splash 10.

Zapytany o wybór talerzy, odpowiedział: „Wiesz, chyba nie złapałem się, na cały ten bum grania na „kapciach” (niski strój bębnów) i ciemnych, suchych talerzach. Chciałem mieć czyste tradycyjne brzmienie, dlatego większość moich talerzy to Zildjian Avedis. „

Więcej informacji na stronie producenta : zildjian.com

Oraz polskiego dystrybutora, czyli Ada-Music : www.adamusic.pl